OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych

Aktualności

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

    Trwa wojna na Ukrainie. Większość z nas z wielkim zaniepokojeniem przygląda się konfliktowi i zastanawia się jak pomóc obywatelom Ukrainy w czasie tego nieopisanego kryzysu humanitarnego.

    Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych, Związek Zawodowy Rolników Polskich oraz Sztab Kryzysowy Rolników podjęły decyzję o zorganizowaniu efektywnej pomocy dla ukraińskich rodzin.

    Chcemy zaadaptować istniejące, niewykorzystane powierzchnie gospodarcze i biurowe na wsi, żeby zorganizować w nich wygodne domy dla naszych sąsiadów z Ukrainy. Potrzebujemy Państwa pomocy finansowej, którą chcemy przeznaczyć na zakup elementów wyposażenia mieszkań, sprzętu AGD, żywności, niezbędnych do uczynienia tych miejsc wygodnymi do przeczekania kryzysu. Sami mamy jednak ograniczone możliwości zarówno logistyczne, jak finansowe, dlatego zwracamy się do Państwa firmy z prośbą o przyłączenie się do naszej akcji.

    Przekazane środki, pomoc rzeczową przeznaczymy niezwłocznie na zorganizowanie zorganizowanie miejsc wygodnego pobytu ukraińskich rodzin.

    Środki, które zdecydujecie się Państwo przeznaczyć na pomoc uchodźcom ukraińskim prosimy kierować na konto Związku Zawodowego Rolników Polskich.

    W sprawie przekazania pomocy rzeczowej prosimy o kontakt.

Newsletter
Bądź z nami na bieżąco zapisz się